انواع آسانسور

الماس آسانسور مجری انواع آسانسور با تکنولوژی روز دنیا...

انواع آسانسور

با انواع آسانسور بیشتر آشنا شوید!

با افزایش جمعیت و گسترش شهرنشینی، ساخت ساختمان‌های با ارتفاع زیاد به شدت افزایش یافته است. استفاده از انواع آسانسور در این ساختمان‌ها یک امر طبیعی برای راحت‌تر کردن تردد افراد بین طبقات می‌باشد. اگر به این موضوع کمی بیشتر فکر کنیم خواهیم یافت که در واقع آسانسور‌ها شاهراه‌های اصلی ساختمان‌ها می‌باشند، و نبود آن‌ها زندگی در ساختمان‌های چند طبقه غیر ممکن می‌کند.

همانطور که می‌دانیم از انواع آسانسور در مکان‌ها و شرایط گوناگونی استفاده می‌شود. با توجه به موقعیت ساختمان و نوع کاربری آن، آسانسور مورد نظر طراحی و ساخته می‌شود. فرقی ندارد که شما آسانسور را برای یک ساختمان ۱۰ طبقه می‌خواهید، یا برای یک کارخانه، در هر صورت می‌توان از انواع آسانسور برای هر مکانی استفاده کرد.

شاید با خود فکر کنید که آسانسور‌ها علاوه بر ظاهر تنوع زیادی ندارند. اما باید بگویم که آسانسور‌ها از انواع مختلفی تشکیل شده‌اند که هر کدام مزایا و قابلیت‌های خود را دارد. همچنین این آسانسورها دارای مکانیزم خاص خود می‌باشند و ممکن است با دیگری از نظر شکل ظاهری نیز متفاوت باشند. از نظر ظرفیت و وزن قابل تحمل هم هر آسانسور با دیگری تفاوت‌هایی دارد.

شرکت الماس آسانسور به عنوان یکی از بزرگترین فعالان ساخت و اجرای آسانسور در کشور، آماده اجرای انواع آسانسور‌های موجود با کاربری‌های متفاوت برای مشتریان خود می‌باشد. ما در این مطلب تلاش می‌کنیم تا شما را با انواع آسانسور بیشتر آشنا کرده، تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

 ما همیشه تلاش کردیم با ارائه محصولاتی با کیفیت جهانی رضایت مشتریان خود را جلب کنیم که این امر را به راحتی می‌توان از سابقه فعالیت ما مشاهده کنید. با ما همراه باشید تا با انواع آسانسور شرکت الماس آسانسور و نوع کاربری آن‌ها آشنا شوید.

انواع آسانسور

آسانسورهای هیدرولیکی | محبوبترین آسانسور

امروزه استفاده از سیستم هیدرولیک در انواع آسانسور، یکی از بهترین گزینه‌ها در ساخت آن می‌باشد. سیستم هیدرولیک جایگزین مناسبی برای سیستم کششی است که نه تنها از امنیت بیشتری برخوردار می‌باشد، بلکه هزینه‌های نهایی را نیز به شدت کاهش می‌دهد.

شما از آسانسور‌های هیدرولیک می‌توانید در بسیاری از مکان‌ها استفاده کنید. شاید در زندگی روزمره اکثر آسانسور‌هایی که مشاهده کنید از این نوع باشد زیرا در بین کارفرمایان بسیار محبوب است.

از انواع آسانسور هیدرولیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آسانسور هیدرولیک دو نفره: این آسانسور به واسطه ابعاد کوچکی که دارد، برای منازل و ساختمان‌های دوبلکس بسیار مناسب است.

آسانسور هیدرولیک رستوران: آسانسور‌هایی که در رستوران‌های چند طبقه برای جابجایی غذا و افراد استفاده می‌شود، معمولاً از این نوع می‌باشد.

آسانسور هیدرولیک با کاربری مغازه: در مغازه‌های کوچک برای جابجایی افراد و قطعات در بین طبقات از این نوع آسانسور بهره می‌برند.

آسانسور هیدرولیک ویلچربر: همانطور که از نام این آسانسور مشخص است، کاربری آن برای استفاده در منازل و سازمان‌هایی که به افراد مسن و معلول خدمات می‌دهند می‌باشد.

آسانسور هیدرولیک مخصوص فروشگاه‌ها: بیشترین آسانسور‌هایی که در فروشگاه‌ها مشاهده می‌کنید از نوع هیدرولیک است.

آسانسور‌های هیدرولیک متحرک: این نوع از آسانسور هیدرولیک، نسبت به دیگر موارد مشابه قیمت بالاتری دارد.

برای مشاهده جزئیات و مشخصات فنی انواع آسانسور هیدرولیک، و همچنین بررسی دقیق این نوع آسانسور، لطفاً صفحه بررسی آسانسور‌های هیدرولیکی الماس آسانسور را مطالعه کنید.

انواع آسانسور و کاربرد آنها

آسانسورهای کششی | پراستفاده‌ترین نوع آسانسور

یکی از پر استفاده‌ترین انواع آسانسور، آسانسور‌های کششی می‌باشد. در این نوع از آسانسور‌ها کابین به وسیله سیم بکسل و شیار فلکه کششی، که توسط یک موتور به حرکت در می‌آید، در بین طبقات تردد می‌کند.

کیفیت و نوع عملکرد آسانسور‌های کششی، به موتور مورد استفاده در آن بستگی دارد. این نوع از آسانسور‌ها هم به صورت گیربکسی و هم بدون گیربکس قابل استفاده می‌باشد. هرچه کیفیت قطعات به کار رفته در آسانسور‌های کششی بالاتر باشد، عملکرد آن نرم‌تر و بهتر می‌باشد. آسانسور‌های کششی به فضایی برای قرارگیری موتور آسانسور یا همان موتورخانه نیاز دارند.

برای ساخت انواع آسانسور کششی در اکثر مواقع موتورخانه در بالای گودال آسانسور قرار می‌گیرد، اما در مواردی در پایین نیز قابل ساخت می‌باشد.

اگر تمایل دارید تا مشخصات فنی و جزئیات اسانسور‌های کششی را بیشتر بدانید، حتماً از صفحه آسانسور‌های کششی شرکت الماس آسانسور بازدید کنید.

انواع آسانسور- الماس آسانسور

آسانسور های روملس | نسل جدید آسانسورها

آسانسور‌های روملس به بالابر‌هایی گفته می‌شود که فاقد موتورخانه هستند. این نوع از آسانسور به دلیل تکنولوژی و نوع طراحی که دارند، برای ساختمان‌هایی که از فضای کافی برای ساخت اتاق موتورخانه آسانسور برخوردار نیستند، بسیار مناسب می‌باشد.

انواع آسانسور روملس به دلیل امکانات و مزایایی که دارند، هر روز بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و جایگزین مناسبی برای آسانسور‌های هیدرولیک و کششی می‌باشد. این نوع از آسانسور‌ها به منظور صرفه‌جویی در فضا طراحی شده‌اند.

در آسانسور‌های روملس تمامی تجهیزات سیستم موتور و سیستم کنترل آسانسور بالای کابین و در چاه آسانسور نصب می‌گردد. موتور‌هایی که در آسانسور‌های روملس استفاده می‌شود از نوع بدون گیربکس(گیرلس) می‌باشد.

برخی از مزایای آسانسور روملس عبارت است از:

 • نیاز به فضای کمتر برای استفاده
 • صرفه‌جویی در مصرف انرژی
 • مناسب برای ساختمان‌های کوچک و متوسط
 • مناسب برای موقعیت‌های جغرافیایی سیل خیز
 • هزینه پایین نصب
 • صدای کم و عملکرد بسیار
 • ایمنی بسیار بالا
 • سرویس و نگهداری آسان‌تر

آسانسور‌های روملس یکی از جدیدترین انواع آسانسور می‌باشند که به سرعت در حال جایگزینی با سانسور‌های قدیمی است. برای مشاهده جزئیات و بررسی دقیق‌تر این نوع از آسانسور، حتماً صفحه آسانسور‌های روملس شرکت الماس آسانسور را مشاهده نمایید.

الماس آسانسور مجری و متخصص انواع آسانسور شیک و مدرن با تکنولوژی روز دنیا...

09120310467 - 09123136762 - 02122224106

انواع آسانسور

آسانسورهای بدون گیربکس یا گیرلس

سیستم محرکه گیرلس را می‌توان یکی از به روزترین تکنولوژی‌ها در صنعت آسانسور دانست. در سیستم محرکه گیرلس، گیربکس تبدیل دور حذف شده، و به جای آن کنترلر تغییر سرعت از طریق کاهش و افزایش فرکانس و ولتاژ جایگزین شده است. حجم این سیستم بسیار کم است و به راحتی می‌توان از آن در داخل گودال آسانسور استفاده نمود. با استفاده از این تکنولوژی، اتاقک موتورخانه در بالای آسانسور حذف شده و در هزینه‌های ساختمان به مقدار زیادی صرفه‌جویی می‌شود.

در این نوع از موتور‌ها از گیربکس استفاده نشده و همین امر باعث نرم‌تر کار کردن آسانسور می‌شود. میزان لرزش کابین در آسانسور‌های گیرلس به شکل چشمگیری کمتر از نمونه‌های مشابه می‌باشد. به دلیل اینکه در این نوع از موتور‌ها از گیربکس استفاده نشده، مصرف برق و انرژی آن‌ها تا ۵۰ درصد کمتر از آسانسور‌های دیگر می‌باشد. حجم کوچک، نصب سریع، و و هزینه‌های کم سرویس، از جمله ویژگی‌های این نوع از آسانسور‌ها می‌باشد.

از مزیت‌های انواع آسانسور گیرلس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مصرف بسیار کمتر انرژی
 • امکان نصب موتور در گودال آسانسور و نیاز نداشتن به موتورخانه
 • به واسطه نبود موتورخانه در بالای آسانسور، امکان توقف در پشت بام وجود دارد
 • سرعت بالاتر
 • کاهش هزینه‌های ساخت و نگهداری در این نوع آسانسور

موتور‌های گیرلس مورد استفاده شرکت الماس آسانسور، از معروفترین و بهترین برند‌های آلمانی و ایتالیایی می‌باشد. برای مشاهده جزئیات این نوع موتور‌ها، و بررسی دقیق‌تر آسانسور گیرلس، صفحه آسانسور‌های گیرلس شرکت الماس آسانسور را مطالعه نمایید.

انواع آسانسور

آسانسورهای هوم لیفت | بالابرهای خانگی

آسانسور‌های هوم لیفت، همان آسانسور‌های هیدرولیک می‌باشند که به صورت خانگی و با ابعاد کوچک ساخته می‌شوند. استفاده از این نوع آسانسور‌ها در فضای داخلی خانه بسیار شایع است و مناسب مکان‌هایی می‌باشد که فضای کافی برای نصب آسانسور‌های کششی در آن وجود ندارد.

به واسطه نوع کاربری این نوع آسانسور، هزینه تمام شده آن بسیار پایین‌تر از نمونه‌های مشابه خواهد بود. آسانسور‌های هوم لیفت برای ساختمان‌های با تعداد طبقات کم، ویلا‌ها و ساختمان‌های دوبلکس بسیار مناسب است.

این نوع از انواع آسانسور برای ساختمان‌های قدیمی که امکان نصب و راه‌اندازی انواع آسانسور در آن‌ها وجود ندارد بسیار مناسب می‌باشد. ظرفیت این نوع از آسانسور‌ها بین ۲ تا ۶ نفر می‌باشد و نیازی به گودال آسانسور برای راه‌اندازی آن نیست. آسانسور‌های خانگی به وسیله جک‌های هیدرولیکی در بین طبقات تردد می‌کنند.

برخی از مزایای آسانسور‌های هوم لیفت عبارتند از:

 • قابل استفاده در هر کجا از ساختمان
 • ایمنی مناسب
 • دادن جلوه لوکس به منزل شما
 • مناسب برای سالمندان و افرادی که توانایی تردد از پله‌ها را ندارند

انواع آسانسور هوم لیفت دارای ویژگی‌های بسیار زیادی می‌باشند. شما می‌توانید از طریق صفحه بررسی آسانسور‌های خانگی شرکت الماس آسانسور، تمام جزئیات مربوط به این نوع بالابر را مشاهده کنید.

انواع آسانسور

آسانسورهای صنعتی یا باربر

یکی از بهترین گزینه‌ها برای کارخانجات، کارگاه‌ها، انبار‌ها، انواع فروشگاه‌ها و ساختمان‌های مسکونی، آسانسور‌های صنعتی یا باربر می‌باشد. این نوع از آسانسور‌ها به واسطه طراحی خود، قابلیت حمل وزن بالایی از کالا و افراد را در بین طبقات دارند.

در ساخت این نوع از آسانسور‌ها، هیچ گونه محدودیتی برای ارتفاع وجود ندارد. با توجه به موقعیت مکانی آسانسور و نوع کاربری آن، اندازه و ارتفاع طراحی شده، و در محل مورد نظر نصب می‌گردد.

این نوع از انواع آسانسور، با توجه به کاربری که دارند، دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاصی نیز هستند. آسانسور‌های صنعتی و باربر از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. همچنین آسانسور‌های باربر ضد اشتعال، ضد انفجار و ضد آب نیز هستند.

انواع آسانسور باربر از قطعات بسیار با کیفیتی ساخته می‌شوند تا به راحتی بتوانند شرایط محیطی نامناسب انواع محیط‌های صنعتی را تحمل کنند. شرایط بد محیطی مانند رطوبت بالا یا گرد و غبار هیچگونه تأثیری بر قطعات و تجهیزات این نوع از آسانسور‌ها ندارد. عمر بالای تجهیزات به کار رفته در آسانسور‌های باربر، شرایطی را فراهم می‌کند تا این نوع از آسانسورها کمتر به سرویس و نگهداری احتیاج پیدا کنند.

برخی از مزایای آسانسور‌های باربر شرکت الماس آسانسور عبارت است از:

 • استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت
 • قابلیت فرود اضطراری در زمان قطعی برق
 • مجهز به سنسور‌های سقفی قطع اتوماتیک
 • مجهز و انواع شیر هیدرولیک ترکیدگی و فشار شکن برای بالا بردن امنیت آسانسور
 • مجهز به موتورخانه الکتروهیدرولیک پرقدرت
 • قابل اجرا در ابعاد و طراحی مورد نیاز کارفرما
 • دارای قفل دستی ضد سقوط برای بالا بردن امنیت آسانسور
 • مجهز به انواع سنسور‌های هشدار جهت بالا بردن ایمنی

در صورتی که تمایل دارید مشخصات این نوع از آسانسور‌های شرکت الماس آسانسور را مشاهده کنید، از صفحه آسانسورهای صنعتی دیدن کنید.

انواع آسانسور در شرکت الماس آسانسور

آسانسورهای خودروبر | تردد عمودی خودرو در ساختمان

این موضوع که با افزایش جمعیت و بیشتر شدن تعداد خودرو‌ها در میان خانواده‌ها، نبود جای پارک و همچنین فضای مناسب پارکینگ در منازل، به یک مشکل جدی برای حفظ امنیت خودرو‌ها تبدیل شده است، غیر قابل انکار می‌باشد. در بسیاری از ساختمان‌های با ارتفاع بالا، معمولاً فضای کافی ساخت پارکینگ برای همه ساکنان وجود ندارد. آسانسور خودروبر را می‌توان بهترین گزینه برای استفاده در جوامع امروزی دانست.

با پیشرفت تکنولوژی شما به راحتی قادر خواهید بود تا به وسیله انواع آسانسور خودرو بر، وسایل نقلیه خود را را بین طبقات جابجا کنید و از تمامی فضای زمین ساختمان به بهترین شکل بهره ببرید.

این نوع از آسانسور‌ها نه تنها برای استفاده در منازل مناسب می‌باشند، بلکه برای انواع محیط‌های مختلف مانند نمایشگاه‌های اتومبیل، گاراژ‌ها و غیره قابل طراحی و اجرا می‌باشد.

نصب و راه‌اندازی آسانسور‌های خودرو بر نیازمند تجربه و توانایی لازم و همچنین به کارگیری از تمامی پتانسیل‌های موجود برای کاهش هزینه‌ها می‌باشد. شرکت الماس آسانسور پیشرو اجرای آسانسور‌های خودروبر در کشور با چندین پروژه موفق در این زمینه، آماده ارائه خدمات می‌باشد.

ما مفتخر به طراحی و اجرای اولین خودرو بر به ارتفاع ۵۰ متر، با ۱۷ توقف، و با توانایی حمل ۱۵ تن وزن در کشور می‌باشیم.

برای بررسی جزئیات کامل انواع آسانسور خودرو بر، و همچنین مشاهده تمامی اطلاعات فنی در مورد این آسانسور، به صفحه بررسی آسانسور خودروبر الماس آسانسور مراجعه کنید.

انواع آسانسور شیک

آسانسورهای پانوراما | جلوه لوکس ساختمان شما

لوکس‌ترین انواع آسانسور مورد استفاده در منازل و ساختمان‌های اداری تجاری، آسانسور‌های پانوراما یا شیشه‌ای می‌باشد. کابین این نوع از آسانسور‌ها تماماً از شیشه مخصوص می‌باشد و امکان دید ۳۶۰ درجه به محیط بیرون را به مسافر می‌دهد. همچنین آسانسور شیشه‌ای برای افرادی که دچار ترس از فضا‌های بسته هستند، بسیار مناسب می‌باشد.

آسانسورهای پانوراما را می‌توان لوکس‌ترین نوع آسانسور‌ها دانست. با توجه به نیاز افراد، امکان نصب آسانسور پانوراما در ساختمان‌های دوبلکس، ویلایی، مجتمع‌های مسکونی، مراکز تجاری و اداری وجود دارد.

آسانسور‌های شیشه‌ای با زیبایی منحصر به فرد خود، جلوه‌ای خاص به ساختمان شما می‌بخشد. همچنین این آسانسور‌ها می‌توانند در مراکز فروشگاهی، به عنوان یک تبلیغ‌کننده منحصر به فرد برای فروشندگان عمل کند. از آنجایی که هنگام تردد با آسانسور‌های پانوراما تمام محیط بیرون قابل مشاهده است، دید بهتری از فروشگاه‌ها و مغازه های‌ اطراف را فراهم می‌کند.

آسانسور‌های شیشه‌ای را می‌توان با انواع سیستم‌های موجود هیدرولیک و کششی راه‌اندازی کرد. جنس کابین آسانسور پانوراما از شیشه لمینت می‌باشد که در مقابل ضربه و برخورد بسیار مقاوم است. این نوع از شیشه‌ها ضد خش هستند و در صورت شکستگی نیز در جای خود ثابت می‌ماند و پودر نمی‌شود.

کابین انواع آسانسور شیشه‌ای با توجه به سلیقه کارفرما می‌تواند در اشکال مختلف ساخته شود. آسانسور پانوراما با کابین گرد، یکی از محبوب‌ترین نوع این آسانسور می‌باشد.

شرکت الماس آسانسور به عنوان مجری شیک‌ترین و با کیفیت‌ترین انواع آسانسور پانوراما در کشور، آماده ارائه خدمات در این زمینه به کارفرمایان محترم می‌باشد. برای مشاهده انواع آسانسور شیشه‌ای، به صفحه آسانسور پانوراما شرکت الماس آسانسور مراجعه کنید.

انواع آسانسور مدرن

آسانسور تکفاز و خورشیدی

آسانسور‌های تک فاز شرکت الماس آسانسور یکی دیگر از انواع آسانسور می‌باشد که برای شرایط و مکان‌های خاص، بسیار مناسب است. این آسانسور‌ها با فن‌آوری که دارند به راحتی قادر هستند بدون نیاز به برق شهری، تا مدت زمان زیادی به فعالیت خود ادامه دهند. این نوع از آسانسور‌ها به راحتی انرژی خود را از نور خورشید دریافت کرده و در هزینه‌های مصرفی برق صرفه‌جویی خواهند کرد. در ساخت این نوع از آسانسور‌ها از تکنولوژی و فناوری‌های سبز استفاده شده که سازگار با محیط زیست هستند.

مصرف انرژی در آسانسورهای خورشیدی ۷۵ درصد کمتر از نمونه‌های مشابه می‌باشد. همچنین از نظر ایمنی نسبت به دیگر آسانسور‌ها از امنیت بالاتری برخوردار هستند. در آسانسور‌های خورشیدی در صورت قطع برق، آسانسور به راحتی تا چند روز به کار خود ادامه خواهد داد.

از ویژگی‌های آسانسور‌های خورشیدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مصرف برق کمتر تا ۷۵ درصد
 • سازگار با محیط زیست
 • بدون هیچ گونه صدایی
 • ایمنی بالا
 • بدون نیاز به موتورخانه
 • قابل استفاده بدون برق شهری

ما به صورت اختصاصی و با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا، آماده اجرا و نصب انواع آسانسور‌های خورشیدی برای مشتریان گرامی هستیم. در صورت تمایل به دیدن جزئیات بیشتر، آشنایی با مکانیزم و مشخصات فنی این نوع از آسانسور‌ها، حتماً صفحه بررسی آسانسور‌های تکفاز و خورشیدی الماس آسانسور را مطالعه کنید.

انواع آسانسور

آسانسور بیمارستانی

همانگونه که از نام این آسانسور مشخص است، برای بیمارستان‌ها طراحی و اجرا می‌شود. به دلیل شرایط خاص استفاده، این نوع از آسانسور باید دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص خود باشد. چه از نظر طراحی و چه از نظر کارکرد، آسانسور‌های بیمارستانی با نمونه‌های دیگر تفاوت‌هایی دارد.

معمولاً این نوع از آسانسور‌ها به دو شکل مختلف در بیمارستان‌ها استفاده می‌شود. یکی برای جابجایی بیمار و وسایل مورد نیاز در بیمارستان، و دیگری برای جابجایی کارمندان و عیادت‌کنندگان. از آنجایی که از آسانسور بیمارستانی برای جابجایی تخت بیمار استفاده می‌شود، کابین آسانسور‌های بیمارستانی از نظر عرض و ارتفاع با نمونه‌های مشابه متفاوت است. درب آسانسور‌های بیمارستانی دارای عرضی حداقل ۱۳۰ سانتی‌متری هستند. همچنین ارتفاع آن‌ها بیش از ۲ متر می‌باشد.

آسانسور‌های بیمارستانی از نظر ظرفیت و تحمل وزن نیز، باید شرایط خاص خود را داشته باشد. ظرفیت این نوع از آسانسور‌ها معمولاً ۲۴ نفر، و تحمل وزن آن‌ها حداقل ۱۸۰۰ کیلوگرم است.

در تمامی آسانسور‌های بیمارستانی از برق اضطراری استفاده شده تا در صورت قطع برق، اسانسور بتواند به کار خود ادامه دهد.

از آنجایی که جزئیات فنی آسانسور‌های بیمارستانی بسیار زیاد می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم که صفحه آسانسور بیمارستانی شرکت الماس آسانسور را مطالعه کنید. شما در این صفحه امکان بررسی دقیق فنی این نوع از آسانسور را خواهید داشت.

انواع آسانسور

آسانسور غذابر

این نوع از آسانسور‌ها به بالابر رستورانی نیز مشهور هستند. از آسانسور‌های غذابر در رستوران‌ها، ساختمان‌های اداری، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز تجاری استفاده می‌شود.

از این نوع آسانسور فقط برای جابجایی غذا، اسناد یا قطعات کوچک بین طبقات استفاده می‌شود و افراد مجاز به استفاده از آن نمی‌باشند.

به واسطه نوع کاربری، این نوع آسانسور دارای تحمل وزن پایینی می‌باشد و امکان جابجایی‌اشیا سنگین با آن وجود ندارد. به دلیل کاربری ساده و ابعاد کوچک آسانسور غذابر، به راحتی می‌توان در هرقسمت ساختمان آن را اجرا و راه‌اندازی کرد.

برخی از ویژگی‌های آسانسور‌های غذابر شرکت الماس آسانسور عبارت‌اند از:

 • بدون صدا
 • عدم نیاز به ساخت سازه اضافی در ساختمان
 • عدم نیاز به برق سه فاز
 • نصب آسان و سریع
 • ایمنی بسیار بالا
 • هزینه بسیار پایین مصرف انرژی
 • دارای سیستم اضطراری هنگام قطع برق

شرکت الماس آسانسور با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی موجود در صنعت آسانسور، آماده ارائه خدمات نصب و اجرای آسانسور غذابر در مکان مورد نظر شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آسانسور، به صفحه آسانسور غذابر الماس آسانسور مراجعه کنید.

انواع آسانسور

آسانسور معلول بر

از آسانسور‌های معلول‌بر برای جابجایی افرادی که دچار اختلال حرکتی به واسطه معلولیت یا کهنسالی هستند، استفاده می‌شود. از این نوع آسانسور‌ها می‌توان در منازل، خانه سالمندان، بیمارستان‌ها، مراکز بهزیستی، مجتمع‌های تجاری و فروشگاهی استفاده کرد.

آسانسور معلول بر با هر دو سیستم هیدرولیک یا بالابر گیربکسی قابل اجرا است. به دلیل استفاده از جک برای انواع آسانسور معلولبر، این نوع آسانسور‌ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به هیچ وجه سقوط نمی‌کند.

بالابر‌های معلولین را می‌توان با توجه به نیاز کارفرما در اشکال گوناگون طراحی و اجرا کرد. می‌توان در منازل کوچک به صورت بالابر‌های ویلچربر، و در مکان‌های عمومی با کابین اختصاصی با شرایط معلولین پیاده‌سازی کرد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر این نوع از بالابر‌ها، صفحه آسانسور معلولین‌بر الماس آسانسور و مطالعه نمایید.

آسانسورهای پکیج

 

آسانسور‌های پکیج را می‌توان بهترین گزینه برای اجرای آسانسور با کیفیت دانست. اگر از آن دسته افرادی هستید که کیفیت برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، آسانسور‌های پکیج الماس آسانسور می‌تواند تمامی نیاز‌های شما را در این زمینه برطرف کند.

آسانسور‌های پکیج به آسانسور‌های گفته می‌شود که تمامی قطعات آن اعم از موتور، سیستم‌های کنترل آسانسور، ریل‌های حرکتی و غیره همگی به صورت پکیج کامل توسط یک تولید‌کننده معتبر ساخته شده است. تمامی قطعات این نوع بالابر، همگی در کارخانه تولید‌کننده ساخته می‌شود و در یک بسته‌بندی جهت نصب ارسال می‌شود.

انواع آسانسور هایی که اجرا می‌شود هر کدام از قطعات آن، توسط یک تولید‌کننده ساخته می‌شود و در نهایت توسط شرکت آسانسور مونتاژ و اجرا می‌شود. اما در آسانسور‌های پکیج همه قطعات از یک برند هستند و به صورت اختصاصی با توجه به نقشه گودال آسانسور توسط کمپانی طراحی و ساخته می‌شود.

از آنجایی که تمامی قطعات انواع آسانسور پکیج توسط کمپانی خارجی ساخته می‌شود، این نوع از آسانسور‌ها از قیمت بالاتری نسبت به نمونه‌های مشابه برخوردار هستند. آسانسور‌های پکیج در انواع هیدرولیک، هوم لیفت، گیرلس و روملس قابل سفارش می‌باشد.

برخی از مزایای آسانسور‌های پکیج شرکت الماس آسانسور عبارتند از:

 • کلیه قطعات آسانسور‌های پکیج از کمپانی سازنده خارجی به صورت مستقیم وارد شده و هیچ کدام از قطعات در شرکت دیگر ساخته نمی‌شود.
 • آسانسور‌های پکیج از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند و به هیچ وجه قابل مقایسه با آسانسور‌های ترکیبی نیستند
 • به دلیل بالا بودن کیفیت قطعات، نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به نمونه‌های مشابه دارند

آسانسور‌های پکیج انواع مختلف دارد که شما می‌توانید از طریق صفحه آسانسور‌های پکیج شرکت الماس آسانسور، تمام جزئیات انواع مختلف این نوع آسانسور را مشاهده کنید.


پکیج آسانسور

 

شرکت الماس آسانسور همیشه تلاش کرده با بهره‌گیری از متخصصین جوان و تحصیلکرده، بهترین و به روز‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا را را در صنعت آسانسور پیاده‌سازی کند. ما مفتخریم با بیش از ۱۰۰۰ پروژه موفق انواع آسانسور، یکی از پیشگامان این صنعت باشیم.

برخی مزایای شرکت الماس آسانسور

 • 15 سال سابقه کار در صنعت آسانسور
 • طراحی و اجرای انواع آسانسور هوشمند
 • کیفیت برتر و قیمت مناسب
 • خدمات مناسب، سریع و آسان
 • بکارگیری فناوری روز دنیا در طراحی و اجرای آسانسور
 • طراحی کابین متناسب با معماری ساختمان
 • قطعات کمپانی مطرح دنیا و تراز اول کشور
 • خدمات و پشتیبانی 24 ساعته

شرکت فنی مهندسی الماس آسانسور نمایندگی مجاز بسیاری از تامین کنندگان و تولیدکنندگان انواع آسانسور میباشد. ما استفاده از تجهیزات کاملا تخصصی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا این اطمینان را می دهد که نصب آسانسور خوب، ایمن و باکیفیت، بهترین ارزش را برای ساختمان شما دارد.

 

جهت مشاوره رایگان یا استعلام قیمت آسانسور با ما تماس بگیرید.

09123136762 - 09120310467

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : چهارراه مصباح - جنب بانک مهر ایران - کوچه تهرانی - ساختمان هما - پلاک 10 - زنگ 3 - طبقه 3

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم - پلاک ۶۰

به شركت الماس آسانسور خوش آمديد!
هر گونه سوال يا مشاوره و راهنمايي نياز داشتيد، مطرح فرماييد تا حضورتان راهنمايي كنيم.

كارشناسان الماس آسانسور
Close and go back to page

لوکیشن الماس آسانسور