اجرای آسانسورهای لوكس در شمال کشور

اجرای آسانسورهای لوكس در شمال کشور

الماس آسانسور مجری مدرنترین آسانسورهای ویلایی لوکس در مازندران

امروزه آسانسورها فقط یک دستگاه بالابرنده در ساختمان نیستند، بلکه انها به جلوه‌ای از زیبایی و لوکس بودن ساختمان تبدیل شده‌اند! استفاده از آسانسور لوکس به ویژه در ویلاها و ساختمان‌های لوکس، می‌تواند علاوه بر آسایش و رفاه بیشتر برای ساکنین، ارزش ملک شما را نیز بیشتر کند.

مدرنترين آسانسورها در شمال

الماس آسانسور به عنوان مجری مدرنترین آسانسورها در ویلاهای شمال کشور، کلیه نیازهای شما در این زمینه را برطرف خواهد کرد. اجرای آسانسورهای هیدرولیک در شمال تخصص ماست. در این مطلب بیشتر با آسانسورهای لوکس مخصوص ویلاهای شمال کشور آشنا خواهیم شد و چند عکس اسانسور لوکس را مشاهده خواهیم کرد.

چرا باید از آسانسور در فضای داخلی ویلاهای شمال کشور استفاده کرد؟

آسانسور لوکس در ویلاهای شمال کشور برای سهولت در تردد از یک طبقه به طبقه دیگر نصب می‌شوند. داشتن یک آسانسور در ویلا خانواده‌هایی که افراد مسن دارند برای اطمینان از حمل و نقل ایمن از طبقه‌ای به طبقه دیگر بدون خطر بسیار ضروری است. علاوه بر این، نصب آسانسور لوکس باعث افزایش ارزش منازل خواهد شد.

الماس آسانسور مجری مدرنترين آسانسورها در ويلاهای شمال كشور

در الماس آسانسور، ما همه این الزامات را درک می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم خانه‌ای با تردد امن و راحت داشته باشید. با افزایش تقاضا برای آسانسور‌های ویلایی لوکس، ما مطمئن می‌شویم که با در نظر گرفتن جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و امکانات از نظر فضا و کاربری، آسانسور مناسب را برای شما طراحی می‌کنیم.

دید مردم از منازل لوکس با گذشت زمان به شدت در حال تغییر است. شمال ایران و بخصوص استان مازندران، دارای تعداد زیادی ویلا است که می‌توان با نصب یک آسانسور لوکس به آنها جلوه خاصتری اعطا کرد.

در الماس اسانسور، ما معتقدیم که این کار را برای شما از طریق طراحی یک آسانسور ویلایی لوکس ایجاد کنیم که برای خانه شما، چه کوچک و چه بزرگ، مناسب باشد و بتواند در طول سال‌ها با نیاز‌های شما سازگار شود.

در ادامه برخی از دلایل متعددی را شرح خواهیم داد تا بدانید که چرا نصب آسانسور‌های لوکس ویلایی در شمال کشور توسط الماس آسانسور هر روز در حال افزایش هستند:

 • راحتی:
  قطعا هر شخصی که آخر هفته به ویلای خود در شمال مسافرت می‌کند، قصد دارد چند روزی را در راحتی و آسایش باشد. آسانسورهای لوکس داخل ویلا علاوه بر اینکه راحتی را برای تردد بین طبقات به ارمغان می‌آورند، برای خانواده‌هایی که افراد مسن دارند نیز مناسب است.
 • ایمنی:
  ما می‌دانیم که ایمنی یکی از دغدغه‌های عمده مشتریانی است که آسانسور‌های ویلایی الماس اسانسور را انتخاب می‌کنند. افراد مسن نمی‌توانید به طور کامل از نظر بدنی از خود حمایت کنید، به همین دلیل مانور دادن و تردد روی پله‌ها می‌تواند برای انها یک چالش باشد.
  بالا و پایین رفتن مکرر از پله‌ها به خصوص برای افرادی که در سنین بالا هستند یا برای کسانی که از نوزادان و کودکان نوپا مراقبت می‌کنند می‌تواند هم سخت و هم خطرناک باشد. از طرف دیگر آسانسور‌ها حس ایمنی را به آن‌ها ارائه می‌دهند و به آن‌ها کمک می‌کند تا هر چند بار در روز به راحتی به طبقه مورد نظر خود بروند.
 • افزایش ارزش ملک:
  نصب آسانسور ویلایی در استان مازندران و کل استان‌های شمالی می‌تواند ارزش ملک شما را در طول زمان به میزان قابل توجهی افزایش دهد. ما با طراحی و نصب بالابرهای ویلایی کمک می‌کنیم تا ارزش ملک شما افزایش چشمگیری پیدا کند.
 • صرفه‌جویی در زمان:
  برای افراد دارای معلولیت یا سایر محدودیت‌های حرکتی، بالا رفتن از پله‌ها اغلب در مقایسه با افراد دیگر زمان زیادی را می‌گیرد. ما درک می‌کنیم که این می‌تواند ناخوشایند و خسته‌کننده باشد. الماس آسانسور می‌تواند با اجرای انواع آسانسور مخصوص ویلا در شمال، این مشکل را برطرف کند.
 • جلوه لوکس:
  اشخاصی که به سبک زندگی لوکس علاقه دارند، می‌توانند تجربه لذت بخشی را با نصب یک آسانسور لوکس در ویلای شما خود داشته باشند. آسانسور لوکس یک گزینه عالی برای یک ویلای باشکوه است. آسانسور‌های ویلایی ظرافت چشم‌گیری به ساختمان شما می‌بخشد.

اجرای آسانسورهای لوكس در شمال

اگر با آسانسورهای لوکس مناسب ویلاها آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ادامه حتما صفحه آسانسورهای ویلایی را مطالعه نمایید.

الماس آسانسور مجري مدرنترين آسانسورهای ويلایی در استان مازندران است که توانسته با انجام پروژه‌های جذاب طی دو دهه گذشته، جایگاه خود را در این زمینه تثبیت کند. اجرای آسانسور لوکس می‌تواند یک تجربه سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز برای صاحب خانه‌ها باشد.

اجرای آسانسورهای لوكس در شمال

در اجرای آسانسورهای لوکس در شمال کشور مانند استان مازندران، این امکان وجود دارد که هر بخش از دستگاه را مطابق با طراحی و چیدمان منزل شما سفارش‌سازی کنیم. هر نوع سبک، وسایل، فضای داخلی، در‌ها و غیره برای انتخاب در دسترس است. هر ایده‌ای داشته باشید می‌تواند به یک شاهکار زیبا در ویلا شما تبدیل شود.

ما می‌توانیم به شما در طرحی آسانسور لوکس کمک کنیم تا فضای داخلی منزل به صورت یکپارچه باقی بماند به طوری که وجود آسانسور، زیبایی منزل به هم نخورد.

اجرای آسانسورهای هيدروليک در شمال

آسانسور هیدرولیک بهترین گزینه برای نصب در ویلاهای شمال است. اجرای آسانسورهای هیدرولیک نیاز به داشتن تخصص خاص در این زمینه است تا بتوان بهترین نتیجه را از آن گرفت.

از مزایای این مدل آسانسورها می‌توان به ایمنی بسیار بالای آنها اشاره کرد. همچنین مصرف انرژی انها بسیار پایین است. علاوه بر این در صورت رفتن برق، می‌توان کابین را تا نزدیکترین طبقه هدایت کرد.

آسانسور فوق لوکس الماس آسانسور

الماس آسانسور خود را به عنوان برند برتر برای اجرای مدرنترين آسانسورها در شمال ایران تثبیت کرده است. ما طیف گسترده‌ای از آسانسور‌های سفارشی مانند آسانسور‌های گرد، آسانسور‌های شیشه‌ای، آسانسور‌ لوکس با طراحی قدیمی و... را به همراه آسانسور‌های فوق لوکس طراحی و نصب می‌کنیم.

الماس آسانسور الماس آسانسور مجری مدرنترين آسانسورهای ويلایی در استان مازندران

آسانسور فوق لوکس برای خانه‌های میلیاردی، ساختمان‌های تجاری، موزه‌ها و هتل‌ها مناسب هستند. علاوه بر این، امکان نصب و اجرا مدرنترين آسانسورها در شمال ایران با آسانسورهای فوق لوکس میسر است.

ویلاهای میلیاردی شمال ایران به پیشرفته‌ترین و بی‌نظیرترین آسانسورها نیاز دارند تا تکمیل شوند و یک تجربه آرامبخش را در زمان سکونت شما در آن برایتان به ارمغان بیاورد.

در الماس اسانسور ما مفتخریم که چنین سطحی از تخصص و خدمات را به مشتریان گرامی خود ارائه کنیم. شما این امکان را خواهید داشت که فضای داخلی ویلای شمال خود را بهبود ببخشید و آسانسور‌ها را به گونه‌ای به نمایش بگذارید که متناسب با نیاز شما باشد.

مدرنترين آسانسورها در شمال

الماس آسانسور مجري مدرنترين آسانسورهای ويلایی در استان مازندران و شمال ایران است. اجرای آسانسور لوکس برای ویلا در شمال به ارزش ساختمان شما اضافه کند. آسانسور‌های ما مطابق با بالاترین ظاهر زیبا و همچنین کیفیت و ایمنی سواری مطابق خواسته مشتریان ما هستند. تجربه اجرای مدرنترین آسانسورها در شمال طی دو دهه گذشته باعث شده تا با نیاز مشتریان آشنا باشیم و بدانیم که هر ویلا چه نوع آسانسوری را نیاز دارد.

در ادامه چند عکس آسانسورهای لوکس را خواهیم دید تا بهتر بتوانید با این مدل آسانسورها آشنا شوید.

چند نمونه و عکس آسانسور لوکس

عکس آسانسور لوکس

در عکس آسانسور لوکس بالا می‌توانید یک مدل زیبا از نمونه آسانسورهای لوکس شیشه‌ای گرد را مشاهده کنید. این مدل می‌تواند یکی از مدرنترین آسانسورها برای نصب در ویلاهای شمال کشور باشد که با نصب آن زیبایی خاصی به فضای درونی ساختمان خود خواهید بخشید.

 این آسانسور لوکس به گونه‌ای طراحی شده است که کاملا مطابق با فضای داخلی ساختمان باشد. کاملا با سبک مدرن و در عین حال سنتی خود ترکیب می‌شود. از مزایای این نوع آسانسور، عدم نیاز به چاله آسانسور است. کابین آسانسور لولکس پانوراما این امکان را به مسافر می‌دهد که هنگام تردد در بین طبقات، بتواند بیرون را تماشا کند.

آسانسورهای لوکس

خانه‌های لوکس و مدرن، آسانسورهای لوکس نیاز دارند! آسانسور فلزی و شیشه‌ای مشکی یک گزینه جذاب و زیبا برای نصب در فضای داخلی ساختمان است که نمونه آن را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. کابین آسانسور لوکس شیشه‌ای و تزئینات فلزی مشکی به راحتی با هر طراحی مدرن خانه ترکیب می‌شود.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، امکان سفارشی سازی مدرنترین آسانسورها در شمال وجود دارد و می‌توان با توجه به سلیقه شما، هر بخشی از آن را تغییر داد. اگر به دنبال یک آسانسور لوکس مدرن با طراحی کمی خشن هستید، این سبک برای شما مناسب است.

اجرا و نصب آسانسور لوکس در فضای میانی راه‌پله‌ها

اجرا و نصب آسانسور لوکس در فضای میانی راه‌پله‌ها یک گزینه عالی برای صرفه‌جویی در فضا و مناسب مکان‌های کوچک است. اگر یک ویلای کوچک در مازندران دارید که فضای کمی برای نصب آسانسور لوکس دارد، این سبک می‌تواند برای شما مناسب باشد!

در عکس بالا توجه داشته باشید که چگونه طراحی آسانسور لوکس با راه پله‌ها و نرده‌های خانه مطابقت دارد.

آسانسور لوکس با کمترین فضای

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، آسانسور لوکس با کمترین فضای اشغالی نصب شده و علاوه بر زیبایی خارق‌العاده خود، به اطراف خود نیز جلوه‌ای لوکس بخشیده است. ادغام شیشه و کابین آسانسور لوکس مدرن در طراحی، زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

علاوه بر این، آسانسور در جایی نصب شده که از سراسر خانه به آن دسترسی مستقیم وجود دارد. عناصر سفارشی مانند پنجره‌های شیشه‌ای بزرگ و کف کاشی‌کاری‌شده، می‌تواند این طراحی آسانسور را تکمیل ‌کند.

آسانسور لوکس با کابین شیشه‌ای گرد و بزرگ

یک آسانسور لوکس با کابین شیشه‌ای گرد و بزرگ در میان راه پله‌ها می‌تواند هوش از سر هر بیننده‌ای ببرد! با طراحی لوله‌ای شکل کابین شیشه‌ای، هرکسی که سوار آن می‌شود، منظره‌ای پانوراما از منظره بیرون را مشاهده می‌کند و می‌تواند در هنگام تردد در هر طبقه، نیم نگاهی به آن طبقه داشته باشد!

الماس آسانسور مجری مدرنترين آسانسورهای ويلایی در استان مازندران

الماس آسانسور تقریبا دو دهه است که در زمینه طراحی، ساخت، تامین و نصب آسانسور برای منازل مسکونی، ویلا‌های شمال کشور، مناطق تجاری، ادارات، ساختمان‌های وزارتخانه و موارد دیگر با بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا فعالیت می‌کند.

ما در الماس آسانسور بر اجرای هر چه با کیفیت پروژه‌ها از بهترین تکنسین‌های آموزش دیده ایران استفاده می‌کنیم تا بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داریم. الماس آسانسور مجري مدرنترين آسانسورهای ويلایی در استان مازندران و استان‌های شمالی کشور است که با تجربه درخشان خود در این زمینه، می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.

اجراي آسانسورهاي لوكس در شمال ایران تخصص ماست و آن را مدیون اجرای تعداد زیاد آسانسور و کسب تجربه در این زمینه است.

اجرای آسانسورهای لوكس در شمال کشور

چرا الماس آسانسور مجری مدرنترين آسانسورها در ويلاهای شمال كشور است؟

پیشرفته‌ترین تکنولوژی:

در الماس اسانسور، ما از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت آسانسور استفاده می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که آسانسور‌هایی که برای ویلا‌های شمال شما طراحی می‌کنیم جز بهترین‌ها هستند.

کارکنان ماهر:

همه کارکنان الماس آسانسور بر اساس تخصص و توانایی‌های خود استخدام می‌شوند و جایی برای شک باقی نمی‌گذارند. ما مطمئن می‌شویم که کارکنان ما می‌دانند که چه کاری انجام می‌دهند و در این صنعت بهترین هستند.

تکنسین‌های الماس آسانسور همگی با جدیدترین متد مونتاژ و نصب آسانسور آشنا هستند و می‌دانند که باید کار خود را چگونه به بهترین نحو انجام دهند.

کار با کیفیت:

ما معتقدیم که تنها با کار با کیفیت می‌توانیم انتظارات مشتریان را برآورده کنیم. تمام قطعاتی که در نصب آسانسور استفاده می‌کنیم با کیفیت هستند و به هیچ عنوان کیفیت را فدای هزینه پایین نمی‌کنیم.

تعهد به ظرافت:

ما در تمام کار‌هایی که انجام می‌دهیم، اعم از طراحی، ساخت، عرضه یا نصب و راه‌اندازی آسانسور ویلا، به تمام جزئیات می‌پردازیم. ما در تمام مراحل نصب آسانسور در خانه‌های شما، از لحظه‌ای که تصمیم به انجام پروژه‌ای می‌گیریم تا آخرین لحظه، نهایت دقت را برای این که جزئیات از قلم نیوفتند تلاش می‌کنیم.

قیمت آسانسور لوکس برای ویلا

قیمت آسانسور لوکس برای ویلا

هیچ چیز خوبی هرگز ارزان نیست. با این حال، ما خدمات خود را با هزینه‌ای معقول و به صرفه ارائه می‌دهیم. قیمت آسانسور لوکس با توجه به نوع دستگاه و قطعات تشکیل دهنده آن متفاوت است.

ما اطمینان می‌دهیم که با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در چارچوب دریافت هزینه منصفانه، برای  سرمایه‌گذاری مشتریان ارزش قائل باشیم.

برای استعلام قیمت آسانسور لوکس مناسب برای ویلاهای شمال کشور، با پشتیبانی شرکت الماس آسانسور در ارتباط باشید.

بهترین شرکت آسانسور برای آسانسورهای لوکس ویلایی

سابقه درخشان شرکت الماس آسانسور گواه بر کیفیت کار ما است. ما با داشتن بیش از 1200 پروژه موفق، بر خود می‌بالیم که به عنوان بهترین شرکت آسانسور برای آسانسورهای لوکس ویلایی در شمال کشور شناخته می‌شویم.

ما نه تنها با در نظر گرفتن فضای خانه و نیاز‌های شما، آسانسور را طراحی می‌کنیم، بلکه سعی می‌کنیم طرح‌هایی بی‌نظیر و کارآمد برای ویلا‌های شما ایجاد کنیم. ما همچنین نصب آسانسور را با نهایت دقت انجام می‌دهیم تا از کیفیت بالای آن اطمینان حاصل شود.

 تمام پروژه‌های ما در زمان مقرر انجام شده است و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با اتمام نصب در مدت زمانی که مشخص می‌کنیم به قول خود عمل کنیم.

اگر به دنبال یک شرکت آسانسور برای نصب آسانسور ویلا خوب برای خود هستید، می‌توانید به برخی از پروژه‌های قبلی ما در سایت نگاهی بیندازید تا از نوع کاری که ما می‌توانیم برای شما انجام دهیم مطلع شوید.

خواه خواست شما نصب آسانسور ویلایی، آسانسور اداری، یا دیگر انواع آسانسور باشد، ما می‌توانیم همه این کار‌ها را انجام دهیم.

شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه به دفتر ما برای نصب آسانسور ویلا‌های مازندران و شمال کشور اقدام نمائید.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : چهارراه مصباح - جنب بانک مهر ایران - کوچه تهرانی - ساختمان هما - پلاک 10 - زنگ 3 - طبقه 3

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم - پلاک ۶۰

به شركت الماس آسانسور خوش آمديد!
هر گونه سوال يا مشاوره و راهنمايي نياز داشتيد، مطرح فرماييد تا حضورتان راهنمايي كنيم.

كارشناسان الماس آسانسور
Close and go back to page

لوکیشن الماس آسانسور