آشنایی با مدیران شرکت الماس آسانسور

هیئت مدیره شرکت الماس آسانسور - سهامی عام

هیئت مدیره شرکت الماس اسانسور
علی نظمی

جناب آقای مهندس علی نظمی

- مدیر عامل

آسانسور و پله برقی الماس، محصول بیش از سه دهه تلاش و کوشش گروهی از مدیران و متخصصان ایرانی است. این مجموعه تاثیرگذار در طول فعالیت صنعتی خود نقش پررنگی را در پیشرفت و گسترش صنعت آسانسور و پله برقی در ایران ایفا کرده است. تلاش های صورت گرفته از سوی شرکت آسانسور و پله برقی الماس آنچنان تاثیرگذار است که بسیاری از مراکز آکادمیک، سازمان هایی همچون استاندارد، شرکت های بازرسی و حتی رقیبان داخلی، از آن به عنوان افتخاری برای ایران یاد می کنند.
 تخصص ما آسانسورهای هیدرولیک خانگی، آسانسورهای خودروبر، آسانسورهای گیرلس، آسانسورهای روملس، آسانسورهای خورشیدی و غیره ... است. مجموعه‌ای پرتلاش و باانگیزه با همکارانی حرفه‌ای و متخصص و همواره به دنبال ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان خود، انطباق معماری محصولات شرکت با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، توسعه محصول براساس متدولوژی‌های روز عرصه ساختمان و درعین حال ارائه محصولی با کیفیت و متناسب با نیازهای بازار آسانسور همواره یکی از برنامه‌های راهبردی الماس آسانسور در طول سالیان گذشته بوده است.

مهسا نجف پور

سرکار خانم مهسا نجف پور

- رئیس هییت مدیره

ماموریت ما تعهد به نصب و فروش با کیفیت ترین آسانسورها و بالابرهای خانگی هیدرولیک برای ویلا ها و ساختمانهای قدیمی و جدید است. شکل دهی به آینده این صنعت و جلب بالاترین درجه ممکن که اعتماد مشتریان است. ما هستیم تا زندگی در ساختمانهای بدون آسانسور را راحت تر کنیم و چشم انداز ما مبدل شدن به شرکتی فرا کشوری به جهت تولید و فروش پکیج های آسانسوری و بالابری هیدرولیک با بهترین کیفیت و بهترین قیمت است.
از اینکه درحال حاضر خریداران و بهره برداران آسانسور این مجموعه را به عنوان شرکتی معتبر، استقبال کننده از تغییر و تحول، چابک، پویا، کارآفرین و ارزش گذار به حقوق اجتماعی می شناس، به خود می بالیم و به راه دراز باقیمانده و به مسئولیت های سنگین خود نیز واقفیم.

سجاد نظمی

جناب آقای مهندس سجاد نظمی

- عضو هییت مدیره

توجه به نیازهای جاری مشتریان، نگاه مستمر به تغییر و تحولات محصولات و بررسی و پیگیری روند تغییرات سریع در کسب و کار صنعت آسانسور به جهت پیشرفت، اصلی ترین راهبردهای شرکت الماس آسانسور می باشند.
هیچگاه از وضع موجود راضی نشده و به نتایج حاصله قناعت نکرده‌ایم. مغرور هم نمی‌شویم چرا که می‌دانیم هنوز راه زیادی در پیش رو داریم. موفقیت را حرکت مستمر رو به جلو تعریف می‌کنیم و آن را معنا خواهیم کرد.
شركت آسانسور و پله برقی الماس همیشه نسبت به کیفیت محصولات حساس بوده و بر این اصل تاکید داشته که استفاده از قطعات مرغوب حق مشتری است. الماس آسانسور با بهره گیری از این دیدگاه به تولید محصولاتی پرداخته که امروز جزو بهترین ها آسانسور های گيرلس ،روملس ،هيدروليک ،خودروبر در ایران به شمار می روند. مدیران این مجموعه با تعمیم این دید در بحث واردات با شرکت هایی وارد مذاکره شده اند که جزو بهترین ها در جهان به شمار می روند. از جمله این شرکت ها می توان ، آلبرتو ساسی ایتالیا ، زیلابگ ، ویتور و والمو ايتاليا،سوئیس، چليک ری ترکیه، اشاره کرد.

شاهرخ نظمی

جناب آقای شاهرخ نظمی

- عضو هییت مدیره

شروع داستان الماس آسانسور به اوایل دهه هشتاد برمی گردد. دهه ای که در طی آن، ما انواع آسانسورهای گیربکس در ايران را اجرا می كرديم. بعدها با نظر مديران شركت در بحث اجرای انواع آسانسورهای نيم پک مورد استفاده قرار گرفت. در آن دوره تعداد آسانسورها در تهران بسیار محدود بود. اما 10 سال بعد با بهتر شدن اوضاع اقتصادی، این تعداد افزایش یافت و به طبع حجم سفارشات آسانسورهای گيرلس و روملس چند برابر شد. درست در همین دوره بود که ایده ای در ذهن ما نقش بست: تمرکز بر بومی سازی علم جهانی در زمینه آسانسور و پله برقی. که نتیجه آن تولید و اجراء آسانسورهای گیرلس در ایران شد. سال ها از آن زمان گذشت و آن ایده کم کم بالغ و بالغ تر گشت تا اینکه امروز هزاران نفر با اطمینان سوار بر آسانسورهای گيرلس اجرا شده در این شرکت به سمت مقاصد خود حرکت می کنند بی آنکه بدانند الماس آسانسور پشت همه این شادی ها است.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : كرج - فلكه اول فرديس - مجتمع اداری تجاری آيس مال - طبقه دوم - واحد F3

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم - پلاک ۶۰

  • dummy22224106-(021)

    dummy22227341-(021)

    dummy09123136762

    dummy09120310467 (خدمات پشتیبانی شبانه روزی)

  • dummy almasasansorelevator@gmail.com

به شركت الماس آسانسور خوش آمديد!
هر گونه سوال يا مشاوره و راهنمايي نياز داشتيد، مطرح فرماييد تا حضورتان راهنمايي كنيم.

كارشناسان الماس آسانسور
Close and go back to page