هجدهمین اجلاس سازندگان و طراحان در تهران با حضور شرکت الماس آسانسور

نمایشـگاه "سـازندگان، سـرمایه‌گذاران و توسـعه‌گران کشـور"، در تاریـخ ۱۲ تـا ۱۴ تیرمـاه ۱۴۰۳ با حضور شرکت الماس آسانسور در مرکـز نمایشـگاه‌های بـرج میلاد تهـران برگـزار خواهـد شـد.

این رویداد بزرگ، صحنه‌ای منحصربفرد برای گردهمایی تمامی بازیگران اصلی حوزه ساخت و ساز از جمله سازندگان، سرمایه‌گذاران، توسعه‌گران املاک، معماران، طراحان داخلی و تولیدکنندگان مصالح و فناوری‌های نوین ساختمانی از جمله صنعت آسانسور کشور خواهد بود.

در بخشهـای مختلف این نمایشـگاه، شـاهد معرفی آخریـن پروژه‌های مسـکونی، تجـاری و اداری خواهید بـود کـه طیـف گسـترد‌های از مجتمع‌هـای مسـکونی، آپارتمان‌هـای لوکـس، برج‌باغهـا، هتل‌هـا و مراکـز اقامتـی را در بـر می‌گیرد. فرصت‌های سـرمایه‌گذاری در سـاخت و سـاز، طرح‌های تهاتر در سـاخت و متریال، پیش‌فـروش پروژه‌هـا و معرفـی زمین‌هـای دارای موقعیـت خـاص، بخش جذاب دیگـری از این نمایشـگاه خواهنـد بود کـه به سـرمایه‌گذاران و توسـعه‌گران ایـن حوزه اختصـاص دارد.

شرکت الماس آسانسور مانند سالیان گذشته با حضور در مهمترین رویدادهای صنعت ساختمان کشور، محصولات و تولیدات خود را به همکاران، کارفرمایان، مشتریان و فعالان این حوزه معرفی خواهد کرد.

علاوه بر موارد فوق، در بخش‌های مختلفی همچون معماری و طراحی داخلی، نما و منظر شهری، معماری پایدار و سبز، فناوری‌های نوین ساخت، نرم‌افزار‌ها و مدیریت پروژه، مدیریت و بهره‌برداری ساختمان‌ها و فناوری‌های دانش‌بنیان، شاهد به نمایش گذاشته شدن آخرین دستاورد‌ها و نوآوری‌های این حوزه‌ها خواهیم بود.

به موازات این نمایشگاه بزرگ، بیش از ۴۰ کارگاه آموزشی تخصصی نیز برگزار خواهد شد که فرصتی بینظیر برای یادگیری از متخصصان و صاحب‌نظران این حوزه و ارتقای مهارت‌ها و دانش حرف‌های بازدیدکنندگان فراهم می‌آورد. حضور در این کارگاه‌ها می‌تواند جذابیت ویژ‌های برای شرکت‌کنندگان داشته باشد.

همزمان با نمایشـگاه ، بیش از 40 کارگاه آموزشـی تخصصی در دو سـالن به صورت موازی و همزمان برگزار خواهـد شـد که طیـف گسـترده‌ای از موضوعات کاربـردی و راهبـردی در حوزه‌های مختلف سـاخت و سـاز، معمـاری، شهرسـازی، مدیریـت پروژه، انـرژی و تاسیسـات را پوشـش میدهد. ایـن کارگاه‌های آموزشـی توسـط اسـاتید، متخصصـان و صاحب‌نظران برجسـته هر حـوزه برگزار می‌شـوند و فرصتی ارزشـمند برای انتقـال تجربیـات، دانـش روز و بهترین شـیوه‌های عملی به شـرکت‌کنندگان فراهـم می‌آورد.

این رویداد در تاریخ 12 تیرماه 1403 در محل نمایشگاه‌ها و همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

همچنین از 12 الی 14 تیرماه، نمایشگاه‌ها و ورکشاپ‌های این اجلاس در همین محل برگزار می‌شود.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : فردیس- فلکه اول ضلع شمال شرقی میدان - مجتمع تجاری آیس مال - طبقه بالای همکف - واحد F3

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم

  • dummy22224106-(021)

    dummy22227341-(021)

    dummy09128725708 - 09123136762

  • dummy [email protected]

به شركت الماس آسانسور خوش آمديد!
هر گونه سوال يا مشاوره و راهنمايي نياز داشتيد، مطرح فرماييد تا حضورتان راهنمايي كنيم.

كارشناسان الماس آسانسور
Close and go back to page

لوکیشن الماس آسانسور