پنل کنترل آسانسور بدون نیاز به لمس برند هیتاچی

شرکت Hitachi اعلام کرد که یک پانل کنترل بدون نیاز به لمس برای انواع آسانسورها تولید کرده است. با حذف دکمه‌های فیزیکی کاربران حس کاملا جدیدی را تجربه می‌کنند.

این پنل کنترل بدون لمس جدید جایگزین دکمه‌های طبقاتی سنتی قرار خواهند گرفت که همه ما در آسانسورها با آنها سر و کار داریم. این پنل شستی جدید به کاربران آسانسور امکان می‌دهد تا با قرار دادن انگشت در نزدیک شماره طبقه مورد نظر (مانیتور LCD) دستور حرکت به سمت مقصد را ثبت کنند. در این پنل شستی غیر لمسی هیچگونه تماس فیزیکی صورت نمی‌گیرد.

ویژگی های پنل شستی بدون لمس هیتاچی

  1. فعال کردن استفاده بدون نیاز به لمس هیچ دکمه‌ای

یک سنسور مادون قرمز موقعیت انگشت را تشخیص می دهد و پنل شستی دستور حرکت به طبقه مورد نظر را اجرا می‌کند.

  1. قابل اجرا در کمترین فضا و طراحی مناسب

در حالی که پنل‌های قدیمی باید به تعداد طبقات دکمه داشته باشند، پانل آسانسور بدون لمس، تنها یک LCD کوچک است که تمام دستورات در آن اجرا می‌شود. این نوع طراحی به فضای داخلی کابین آسانسور حس مدرن بودن را القا می‌کند.

  1. صفحه نمایش پنل افزایش راحتی کاربر

این پنل شستی آسانسور دارای صفحه ثبت نام خصوصی است که به منظور راحتی کاربران طراحی شده است. در این حالت طبقات پرکاربرد (تا 6 طبقه) مانند لابی یا پارکینگ را می‌توان برنامه ریزی کرد تا مستقیما بر روی صفحه نمایش نشان داده شود و نیازی به ثبت دستی نباشد.

با این حال دکمه‌های اضطراری این شستی آسانسور همچنان بصورت فیزیکی طراحی شده است. در ویدئو زیر می‌توانید نحوه کار شستی آسانسور بدون نیاز به لمس هیتاچی را مشاهده نمایید.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : چهارراه مصباح - بلوار امامزاده حسن - روبروی بانک ملی - ساختمان کمال - طبقه پنجم - واحد 29

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم - پلاک ۶۰