تعمیر آسانسور

تعمیر آسانسور به صورت تخصصی

تعمیرات آسانسور خود را با خیال آسوده به متخصصان الماس آسانسور بسپارید!!

تعمیر آسانسور به صورت تخصصی

تعمیر آسانسور یک پروسه تخصصی است که فقط باید توسط شرکت‌های آسانسور دارای صلاحیت و متخصص انجام شود. با توجه به هزینه‌های سرسام‌آور تعمیرات آسانسور، مهم است که با حساسیت بیشتری اقدام به انتخاب تکنسین مناسب کنید.

شرکت الماس آسانسور به عنوان یکی از برترین شرکت‌های آسانسور داخل کشور، کلیه خدمات تعمیر تخصصی آسانسور را ارئه می‌دهد.

در ادامه با پروسه تعمیر آسانسور و نکات جانبی آن بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیر آسانسور چیست؟

تعمیر آسانسور به معنای اصلاح و بهبود کارکرد آسانسوری است که دچار مشکلات فنی، خرابی یا عدم عملکرد صحیح شده باشد. تکنسین‌ها به واسطه انجام تعمیرات آسانسور این مشکلات را برطرف می‌کنند و آسانسور را به حالت عادی باز می‌گردانند.

تعمیرات آسانسور از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا آسانسورها باید به طور مداوم و با عملکرد صحیح کار کنند تا افراد بتوانند به طور امن و موثر از آنها استفاده کنند. علاوه بر این عمر دستگاه شما مستقیما به این بستگی دارد که فرایند تعمیر و رفع خرابی آسانسور به خوبی و در زمان مورد نیاز انجام شود.

اهمیت تعمیر آسانسور در حفظ ایمنی و کارایی ساختمان‌ها و تسهیلات عمومی بسیار بالاست. تعمیرات منظم و به موقع آسانسورها به کاهش حوادث و خسارات احتمالی کمک می‌کند و به مالکان اطمینان می‌دهد که افراد بتوانند به طور ایمن از آسانسورها استفاده کنند.

انجام تعمیرات آسانسور بسیار ضروری است!

در صورت خرابی آسانسور، تعمیر آسانسور توسط یک شرکت با سابقه که از متخصصین آسانسور حرفه ای در این زمینه استفاده می‌کند الزامی است. هر گاه با خرابی آسانسور مانند مواردی همچون ایست آسانسور، باز و بسته نشدن درب‌ها، تغییر صدا و غیره مواجه شدید، نیاز به تعمیر آسانسور دارید.

امروزه با رشد سریع جوامع بشری و ساخت ساختمان‌های بلند، لزوم استفاده از آسانسور بیش از هر زمان احساس می‌شود. همچنین تعمیرات آسانسور و سرویس به موقع آن امری لازم است. میلیونها آسانسور در جهان به طور 24 ساعته در حال فعالیت هستند که در صورت بروز مشکل میتواند مشکلات و هزینه‌های زیادی را برای افراد به دنبال داشته باشد.

آسانسورها به طور مداوم نیاز به تعمیرات و سرویس دارند. فرانک لیووتی رئیس شرکت آسانسور بروکلین میگوید:

"با آسانسور جدید باید مانند یک ماشین جدید رفتار کرد. باید به طور مداوم روغن آن را چک کرد و اگر قطعات آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، هر چه سریعتر این کار انجام شود"

یک آسانسور با نگهداری و رفع خرابی به موقع، باید بین 15 تا 20 سال به صورت مداوم برای شما کار کند. اما با توجه به نوع کاربرد آسانسور، برخی قطعات به مرور زمان ممکن است به تعویض و یا تعمیر نیاز داشته باشند.

توجه داشته باشید حتی اگر تمامی خدمات تعمیر تخصصی آسانسور و سرویس آن را به موقع انجام داده باشید، باز هم ممکن است زمانی برسد که تجهیزات و قطعات غیر قابل استفاده شوند. در این صورت برای جلوگیری از خرابی بیشتر باید قطعات فرسوده تعویض شوند.

ویژگی های یک شرکت تعمیر آسانسور مناسب

تعمیر آسانسور یک فرآیند حساس و پیچیده است که نیازمند دقت و تخصص زیادی است. در زمینه انتخاب شرکت تعمیر آسانسور باید به چند نکته کلیدی توجه کنید:

 1. اطلاعات و آموزش: قبل از هر چیز، شرکت انتخابی شما باید دارای اطلاعات کافی و آموزش مرتبط با تعمیرات آسانسور باشد. متصدی باید آموزش‌های رسمی، دوره‌های تخصصی و مدرک مرتبط با این زمینه را داشته باشد.
 2. استفاده از تجهیزات و ابزار مناسب: اطمینان حاصل کنید که شرکت آسانسور شما از ابزارها، تجهیزات و مواد مناسب برای تعمیرات آسانسور استفاده می‌کند. این شامل ابزارهای ایمنی، ابزارهای مخصوص آسانسور و تجهیزات تست و اندازه‌گیری می‌شود.
 3. تشخصی مشکلات و خرابی‌ها: قبل از شروع به تعمیر، دقیقا باید مشکلات و خرابی‌ها را تشخیص دهد. بررسی دقیق و شناسایی دقیق عیب‌ها بسیار حیاتی است.
 4. پیگیری استانداردها و مقررات مربوطه: اطمینان حاصل کنید که تمامی تعمیرات و تنظیمات بر اساس استانداردها، دستورالعمل‌ها و مقررات انجام می‌شوند. این موارد به ایمنی و کارایی آسانسور کمک می‌کنند.
 5. توانایی ارزیابی ایمنی: مسئول تعمیر آسانسور شما باید بتواند ایمنی آسانسور را ارزیابی کرده و از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل کند. این مورد شامل تست‌های ایمنی و بررسی‌های اضطراری است.
 6. رعایت زمان و برنامه‌ریزی: اهمیت زمانی بسیار مهم است. متخصص آسانسور شما باید تعمیرات را با دقت و به موقع انجام داده و از برنامه‌ریزی منظم برای بازرسی‌ها و تعمیرات در آینده پیروی کند.
 7. مهارت و دقت: شرکت آسانسوری که مسئول تعمیرات آسانسور شما است، باید مهارت و دقت بالایی داشته باشد. تعمیر آسانسور نیازمند تجربه، مهارت و دقت بالاست. اطمینان حاصل کنید که افرادی با تجربه و ماهر در این زمینه تعمیرات را انجام می‌دهند.
 8. انجام تعمیرات با توجه به تاریخچه و نوع آسانسور: تعمیرات باید با توجه به تاریخچه و نوع آسانسور انجام شود. آسانسورهای مختلف نیاز به روش‌ها و تعمیرات متفاوتی دارند.

در صورت لزوم، می‌توانید با کارشناسان الماس آسانسور تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

رعایت این نکات به شما کمک خواهد کرد تا تعمیرات آسانسور را با دقت، ایمنی و کارایی بالا انجام دهید.

تعمیرات تخصصی آسانسور

مراحل تعمیرات آسانسور در شرکت الماس آسانسور

باید در نظر داشته باشید که همانند سایر وسایل کامپیوتری و موتوری، آسانسورها نیز هر از گاهی نیاز به تعمیر دارند و اینجاست که شما نیاز به یک شرکت خدماتی حرفه ای برای تعمیرات آسانسور، رفع خرابی آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور ساختمان خود خواهید داشت.

مراحل تعمیر آسانسور که توسط شرکت الماس آسانسور انجام می‌شود می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • تشخیص مشکلات: در ابتدا تعمیرکاران باید مشکلات و خرابی‌های آسانسور را تشخیص دهند. این ممکن است شامل چک کردن سیستم‌های الکتریکی، مکانیکی، الکترونیکی و سایر اجزای آسانسور باشد.
 • تعمیر و تعویض قطعات آسیب‌دیده: پس از شناسایی مشکلات، قطعات آسیب‌دیده تعمیر و تعویض می‌شوند. این شامل تعویض موتورها، کنترلرها، سنسورها، کابین، درها و سایر قطعات می‌شود.
 • بررسی و تست عملکرد: پس از تعمیرات، آسانسور باید تست شود و عملکرد آن باید با دقت بررسی شود. این تست‌ها شامل آزمایش‌های ایمنی، تست‌های بار، تست‌های سرعت و سایر آزمون‌های مرتبط با عملکرد آسانسور است.
 • تنظیمات عملکرد: در این مرحله، تنظیمات لازم برای عملکرد صحیح آسانسور انجام می‌شود. این شامل تنظیم سرعت، زمان‌های تاخیر، حساسیت سنسورها و سایر پارامترهای مرتبط است.
 • آموزش به مالکان: آخرین مرحله تعمیر آسانسور شامل آموزش به مدیران ساختمان یا کاربران نهایی است. این آموزش ممکن است شامل نحوه استفاده از آسانسور به صورت ایمن و اصولی باشد.

تعمیرات آسانسور

خدمات رسانی سریع تعمیر آسانسور

علاوه بر سیستم خدمات‌رسانی سریع تعمیر آسانسور و رفع خرابی آسانسور مستقر در هر منطقه، سیستم سرویس نگهداری پیشگیرانه نیز به صورت منظم و ماهانه جهت هر آسانسور در تاریخ مشخص و از قبل برنامه‌ریزی شده، کنترل می‌گردد. کلیه دستورالعمل های سرویس و نگهداری آسانسور و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می‌گیرد تا مشترکین نیز در جریان چگونگی انجام خدمات قرار گیرند. همچنین کلیه آسانسورها هر 6 ماه توسط مهندسین واحد کنترل کیفیت بازدید می‌شود تا از لحاظ کیفیت عملکرد خدمات آسانسورها را کنترل نمایند.

بیمه آسانسور

تمامی آسانسور های که از شرکت الماس آسانسور خدمات دریافت میکنند، در سال اول تحت پوشش بیمه رایگان خواهند بود.

تعمیر آسانسور - شرکت الماس آسانسور
تعمیرات آسانسور - کرج
تعمیر آسانسور در لواسان - شرکت الماس آسانسور

نکاتی در مورد تعمیر آسانسور

فرقی نمی‌کند آسانسوری که از آن استفاده می‌کنید، چه برندی و ساخت کجا باشد. تمامی آسانسورها نیازمند سرویس و نگهداری به صورت مداوم هستند. رفع خرابی به موقع آسانسور می‌تواند شما را از هزینه های بالای تعمیرات آسانسور در آینده دور نگه دارد.

 • کار را به کاردان بسپارید

فارق از اینکه آسانسور شما چه مشکلی دارد و به چه نوع تعمیراتی احتیاج دارد، انتخاب یک شرکت با تجربه با تکنسین‌های توانا می‌تواند در صرف هزینه کمتر و دریافت خدمات با کیفیت شما را یاری کند.

آسانسور به واسطه دارا بودن بخش‌های مختلف و حساس باید حتما توسط افراد متخصص تعمیر و نگهداری شود تا به کارآیی و کیفیت آسانسور شما لطمه‌ای وارد نشود.

 • صرفه جویی ممنوع

شاید بعضی مواقع به واسطه سرویس آسانسور متحمل هزینه هایی شوید که برای شما زیاد خوشایند نباشد و تصمیم به حذف آنها بگیرید. اینکار نه تنها با به خطر انداختن جان افراد همراه است بلکه در نهایت موجب پرداخت هزینه بیشتر بواسطه خرابی‌های آینده می‌گردد.

حتی زمانی که نیاز به تعمیر تخصصی آسانسور دارید در هزینه ها صرفه جویی نکنید و علاوه بر صرف هزینه بیشتر برای انتخاب افراد متخصص، قطعات با کیفیت نیز برای آسانسور خود تهیه کنید.

 • آچار به دست نشوید

اینکه در مدار آسانسور سیمی اتصالی کرده و یا لوله آبی در گودال آسانسور ترکیده فرقی ندارد! شما قبل از انجام هر اقدامی باید با تعمیرکار تخصصی آسانسور و شرکت آسانسور خود تماس بگیرید.

آسانسور وسیله‌ای است که مستقیما با سلامتی افراد در ارتباط است و اقدام خودسرانه در تعمیر آسانسور می‌تواند عواقب مخربی به همراه داشته باشد.

 • امروز و فردا نکنید

سرویس آسانسور امری ضروری است که در یک بازه زمانی مشخص باید انجام شود. به تعویق انداختن زمان سرویس می‌تواند باعث خرابی بیشتر قطعات آسانسور شود. اینکه آسانسور شما مثل ساعت کار می‌کند دلیلی بر عدم رسیدگی به آن نمی‌شود. آسانسور احتیاج به بازرسی های ماهانه دارد که باید توسط افراد دلسوز و دقیق انجام شود.

چه زمانی نیاز به تعمیرات آسانسور داریم؟

آسانسور نیاز به سرویس ماهانه توسط متخصص آسانسور دارد. اما از آنجا که آسانسور یک مکانیزم پیچیده از تعداد زیادی قطعه می‌باشد، ممکن است به صورت اضطراری نیاز به تعمیر داشته باشد. همچنین گاهی بواسطه تعمیر غیر حرفه‌ای توسط اشخاص غیر متخصص هم ممکن است این امر ضرورت پیدا کند.

در این زمینه دانستن نکاتی در مورد تشخیص خرابی آسانسور و پیشگیری از وقوع حوادث بیشتر برای هر شخص لازم است. گاهی اوقات با کوچکترین نشانه ها میتوان خرابی آسانسور را تشخیص داد و نسبت به تعمیر آن اقدام کرد.

 • صدای نامتعارف آسانسور

یکی از ساده‌ترین راه‌های تشخیص خرابی آسانسور، صداهای اضافی و نامتعارف در زمان کار کردن آسانسور است. از آنجا که هر شخص در طول سالیان متوالی به صدای کار کردن طبیعی آسانسور عادت کرده، با کوچکترین تغییر در آن می‌تواند خراب شدن آن را تشخیص دهد. اگر با این مورد روبرو شدید با شرکت خدمات آسانسور خود تماس بگیرید.

 • از کار افتادن مداوم آسانسور

یکی از مشکلاتی که ممکن است همه ما تجربه کرده باشیم، از کار افتادن آسانسور هنگام کار کردن است.

باز و بسته نشدن درب‌ها، ایست آسانسور بین طبقات و غیره از جمله مواردی است که منجر به از کار افتادن آسانسور می‌گردد. این موارد اگر به دفعات زیاد اتفاق بیوفتد باید به فکر تعمیر آسانسور خور باشید.

 • تغییر سرعت آسانسور

یکی دیگر از نشانه‌های خرابی احتمالی آسانسور تغییر سرعت آن است. آسانسور به واسطه بالا و پایین های بیشمار در طی سال دچار فرسودگی قطعات میگردد. یکی از بخش‌هایی که از این موضوع تاثیر میگیرد سرعت آسانسور است. ممکن است این تغییر سرعت در رفت و آمد آن باشد و یا هنگام ایستادن آسانسور. به هر حال در این حالت باید به فکر رفع خرابی آسانسور و تماس با شرکت خدمات تعمیر آسانسور خود باشید.

فرقی ندارد که کدام یک از نشانه‌ها را مشاهده می‌کنید، شما باید در اولین فرصت نصبت به تعمیر تخصصی آسانسور خود اقدام کنید تا از بروز خسارات گسترده‌تر پیشگیری کرد.

علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد میتوان به توقف‌های ناگهانی و زمان انتظار زیاد نیز اشاره کرد.

ارائه بهترین خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور

همانند سایر تجهیزات مدرن، آسانسور‌ها نیز تکامل یافته و تکنولوژی آن‌ها رو به پیشرفت است. آسانسور‌ها در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. تکنسین‌های شرکت خدماتی الماس آسانسور امکان تعمیر آسانسور، سرویس آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، مدرن‌سازی آسانسور، بازرسی آسانسور و سایر خدمات آسانسور‌های مسکونی را برای شما فراهم می‌کنند.

زمانی که آسانسور خراب شود، کارکنان، مشتریان، فروشندگان و بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در حقیقت از کار افتادگی آسانسور بر روند کار تأثیر منفی گذاشته و جا به جایی وسایل از یک طبقه به طبقه دیگر دشوار خواهد شد. برای کسانی که آسانسور در منزل خود دارند، خدمات تعمیراتی برای کمک به اشخاصی که در مرحله اول به آسانسور نیاز دارند، بسیار ضروری است.

 خراب شدن آسانسور به مرور زمان باعث پوسیدگی و خوردگی شده و این پوسیدگی باعث از کار افتادن آسانسور می‌گردد.

متخصصان آسانسور شرکت الماس آسانسور، بهترین شیوه‌ها و نیاز‌های ساختاری در سطح تجاری و مسکونی آشنا هستند. اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد که نه تنها نیاز به سرویس و نگهداری بلکه نیاز به نوسازی و به روز‌رسانی داشته باشد، متخصصان شرکت الماس آسانسور با بهترین راهکار‌ها این مشکلات را حل خواهند کرد

ما مشتاقانه منتظریم تا شما را با بهترین محصولات و خدماتی که صنعت ما در رابطه با سرویس یا تعمیر آسانسور ارائه می‌دهد آشنا کنیم. خدماتی که می‌تواند سطح بسیار متفاوتی از کیفیت را در زمینه انواع دستگاه‌های بالابر و آسانسور در اختیار شما قرار دهد.

در شرکت مهندسی الماس آسانسور، شما با عالی‌ترین سطح خدمات مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری آسانسور مواجه خواهید شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه حل‌های مقرون به صرفه، مستحکم و کارآمد ارائه می‌شود. تضمین کیفیت خدمات و ارائه تضمین‌ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی‌هایی است که خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با کیفیت و مطمئن آسوده می‌کند.

تعمیر آسانسور خود را به متخصصین و شرکت‌های با تجربه بسپارید.

شرکت تعمیر آسانسور

شرکت الماس آسانسور چگونه در تعمیر آسانسور به من کمک میکند؟

ما یک شرکت آسانسور کاملا مجهز هستیم که می‌تواند با شما کار کند تا یک آسانسور سفارشی برای پاسخگویی به نیاز‌های منحصر به فرد ساختمان خود ایجاد کنید. هر ساختمانی دارای نیاز‌های ویژه‌ای است؛ و تشخیص آسانسور مناسب برای رفع این نیاز‌ها، نیازمند دانش و تخصص در زمینه تجهیزات آسانسور و همچنین اصول ساخت و ساز دارد. ما با تسلط بر هر دو حوزه، پیشنهاد بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر شما یک آسانسور کارگاهی یا هیدرولیک دارید که نیاز به تعمیرات آسانسور و رفع خرابی دارد، یا اگر به دنبال حرفه‌ای‌های واجد شرایط هستید تا طراحی و ساخت یک دستگاه آسانسور سفارشی را انجام دهید، همین امروز با ما تماس بگیرید. اگر در تهران یا کرج هستید می‌توانید از خدمات تعمیر آسانسور در تهران و تعمیر آسانسور در کرج الماس آسانسور به صورت ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.

درخواست‌های شما که احتمالاً از سوی سایر شرکت‌ها قابل طراحی و اجرا نبوده است را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد.

نگهداری از آسانسور یک کار دائمی و همیشگی است. به این معنا که اگر می‌خواهید خرابی آسانسور پیش نیاید باید به صورت ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده کنید. این کار باعث ایجاد اطمینان از امنیت و عملکرد درست آسانسور می‌شود.

در این بازبینی‌های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد. در درجه اول تست و بازبینی سیم بکسل‌ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن کاری ریل‌ها، آچارکشی پیچ و اتصالات، بررسی فرمان و گیربکس آسانسور و در نهایت بررسی وضعیت کابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نکاتی است که تکنسین شما باید به آن توجه کند.


تعمیر آسانسور

خدمات تعمیر آسانسور در تهران و کرج

تعمیر آسانسور در تهران و سایر استان‌های ایران تخصص ماست. الماس آسانسور خدمات تعمیرات آسانسور در تهران و تعمیر آسانسور در کرج را برای رفاه حال شما، به صورت 24 ساعته انجام میدهد.

در پایان باید به این موضوع اشاره کنیم که آسانسور از ده‌ها قطعه الکترونیکی و مکانیکی حساس تشکیل شده است. سرویس به موقع و نگهداری صحیح از آن احتمال خرابی‌های ناخواسته را کاهش میدهد.

این وظیفه شماست که با هماهنگی شرکت خدمات آسانسور خود در حفظ و نگهداری از آن کوشا باشید.

همچنین فراموش نکنید که انتخاب شما در زمینه تعمیرکار آسانسور، می‌تواند تاثیر مستقیم در کارکرد و عمر آسانسور داشته باشد.

اگر نیاز به تعمیر آسانسور در تهران یا کرج داشتید، با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02122224106 - 09120310467

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : فردیس- فلکه اول ضلع شمال شرقی میدان - مجتمع تجاری آیس مال - طبقه بالای همکف - واحد F3

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم

 • dummy22224106-(021)

  dummy22227341-(021)

  dummy09128725708 - 09123136762

 • dummy [email protected]

به شركت الماس آسانسور خوش آمديد!
هر گونه سوال يا مشاوره و راهنمايي نياز داشتيد، مطرح فرماييد تا حضورتان راهنمايي كنيم.

كارشناسان الماس آسانسور
Close and go back to page

لوکیشن الماس آسانسور