بازرسی مشترک استاندارد و اتحادیه کشوری آسانسور از ساختمانهای فاقد استاندارد

روز یکشنبه مورخ ۲۱ آبانماه ۱۴۰۲ بازرسی مشترک از ساختمانهای شهر پردیس در فازهای مختلف با حضور مسئولان سازمان ملی استاندارد، اداره کل استاندارد استان تهران و استان البرز و مسئولین اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی و مسئولان شرکت عمران پردیس انجام گردید.

در جریان این بازرسی ها، مشکلات ساختمانهای جدید در خصوص اخذ استاندارد مطرح گردید و به دستور آقای دکتر مهدی انگورج ، مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد، مقرر گردید موارد پس از رعایت مبحث ۱۵ مقررات ملی ساختمان توسط کمیته ای مرکب از نمایندگان اداره کل استاندارد استان تهران، اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی و شرکت بازرسی بررسی و گزارش آن جهت اقدامات بعدی به سازمان ارسال گردد و آسانسورهای فاقد شرایط استاندارد پلمپ خواهند شد. همچنین آقای دکتر انگورج بر لزوم واگذاری امور آسانسور به عرضه کنندگان دارای پروانه و معتبر تاکید داشتند و اعلام کردند مسئولیت خطاهای موجود به هر دلیل را استاندارد نخواهد پذیرفت و از تکلیف ارایه گواهی بر مبنای ایمنی مورد نیاز بهره‌برداری و سلامت جامعه عدول نخواهد کرد.

آقای مهندس عباس ابریشمی رئیس اتحادیه کشوری با انتقاد از به کارگیری افراد غیرمجاز در این ساختمانها بر نقش عرضه کننده مجاز در طراحی و اجرای آسانسور تاکید و با اشاره به معضلات بوجود آمده توسط مجریان ساختمانی مجددا به لزوم ثبت تقاضای اخذ گواهی استاندارد آسانسور توسط عرضه کننده تاکید نمودند.

در ادامه ، یک مجتمع ۳۶ دستگاهی  که استاندارد اولیه آن چند سال قبل بر خلاف ضوابط استاندارد صادر و در اخذ استاندارد ادواری آسانسور ناکام مانده بود نیز مورد بازرسی قرار گرفت و مسئولان اداره استاندارد استان تهران قول پیگیری و برخورد قانونی دادند.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : فردیس- فلکه اول ضلع شمال شرقی میدان - مجتمع تجاری آیس مال - طبقه بالای همکف - واحد F3

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم

  • dummy22224106-(021)

    dummy22227341-(021)

    dummy09128725708 - 09123136762

  • dummy [email protected]

به شركت الماس آسانسور خوش آمديد!
هر گونه سوال يا مشاوره و راهنمايي نياز داشتيد، مطرح فرماييد تا حضورتان راهنمايي كنيم.

كارشناسان الماس آسانسور
Close and go back to page

لوکیشن الماس آسانسور