جشن سالروز تاسیس شرکت مهندسی الماس آسانسور برگزار شد

شرکت معظم الماس آسانسور ارائه کننده برتر انواع آسانسور و پله برقی در سرتاسر کشور و در سطح بین المللی دهمین سال تاسیس خود را با حضور مدیران و اعضای فعال در بخش های مختلف شرکت، مدیران شرکت های فعال در صنعت ساخت و تولید مسکن و ساختمان، اساتید دانشگاه ها، برخی همکاران در صنعت آسانسور و پله برقی، مدیران نشریات تخصصی و دیگر مدعوین، هفدهم اسفند 1402 در تالار همایش لیدوما (شهرک غرب تهران) برگزار کرد.

 در این جشن با شکوه ابتدا مهندس علی نظمی فعال جوان و پرسابقه صنایع آسانسور و پله برقی موسس و مدیر عامل شرکت الماس آسانسور پشت تریبون قرار گرفت و با بیان خیر مقدم و تقدیر از حضور حاضران گفت: « دهمین سال تاسیس الماس آسانسور را در حالی جشن می گیریم که این شرکت با اعضا و مشتریان وفادار حقیقی و حقوقی، در داخل و خارج از کشور  در قالب یک خانواده به همکاری خود تداوم بخشیده اند.»

مهندس علی نظمی در ادامه با تقدیر از کلیه همکاران در شرکت الماس آسانسور، بر تداوم همکاری و همراهی مشتریان خود در داخل و خارج از ایران اظهار امید واری نمود.

سرکار خانم مهندس نجفی ریاست محترم شرکت الماس آسانسور سخنران بعدی با خوشآمدگویی به حاضران در خصوص همدلی و همراهی همکاران و خانواده الماس آسانسور سخن گفت و افزود:

شرکت الماس آسانسور موفقیت های خود را مرهون مدیریت، همدلی همکاران و همراهی مشتریان وفاداری است که سالیان بسیار در کنار این شرکت هستند.

سرکار خانم مهندس خیری مدیر فروش شرکت الماس آسانسور به عنوان سخنران بعدی به همدلی موجود دراین مجموعه، اشاره نمود و مناسبات حاکم بر همکاری و مشارکت جمعی در این شرکت را قابل ستایش بر شمرد.

در ادامه از یکی از همکاران دکتر نظمی دیگر عضو هیات مدیره شرکت الماس آسانسور نیز پس از قرار گرفتن در پشت تریبون از کلیه کارکنان شرکت الماس آسانسور تشکر کرد و گفت: موفقیت های

شرکت الماس آسانسور با وجود خانواده ای  منسجم و همدل شکل گرفته است.

مهندس قنبر زاده مدیر خدمات و پشتیبانی شرکت الماس آسانسورسخنران بعدی بود که به برخی از توانمندی های این مجموعه مهندسی پرداخت و قانونمندی، مشتری مداری، ایمنی و شتیبانی تخصصی را از مشخصه های شرکت الماس آسانسور برشمرد.

در جشن سالروز تاسیس شرکت مهندسی  الماس آسانسور همچنین از یکی از همکاران به نمایندگی از کلیه همکاران با اهداء لوح تقدیر گردید.

بریدن کیک جشن دهمین سالروز تاسیس شرکت مهندسی  الماس آسانسور، تقدیر از برخی همکاران و مشتریان ازدیگر برنامه های این جشن با شکوه بود

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران - ميرداماد - ضلع جنوب شرقی میدان مادر - پلاك 54- طبقه سوم - واحد شش

دفتر کرج : فردیس- فلکه اول ضلع شمال شرقی میدان - مجتمع تجاری آیس مال - طبقه بالای همکف - واحد F3

آدرس کارخانه : احمدآباد مستوفی - کوی افسران - کوچه دوم

  • dummy22224106-(021)

    dummy22227341-(021)

    dummy09128725708 - 09123136762

  • dummy [email protected]

به شركت الماس آسانسور خوش آمديد!
هر گونه سوال يا مشاوره و راهنمايي نياز داشتيد، مطرح فرماييد تا حضورتان راهنمايي كنيم.

كارشناسان الماس آسانسور
Close and go back to page

لوکیشن الماس آسانسور